INICJATYWY ONLINE:

POLAND SOURCING COMMUNITY

Poland Sourcing Community to grupa przeznaczona dla rekruterów, poświęcona głównie tematom związanym z wyszukiwaniem kandydatów – tzw. sourcingiem. Dziś liczy już ponad 1400 osób, które chętnie dzielą się wiedzą, prowadzą dyskusje i pomagają sobie na bieżąco śledzić nowinki związane z branżą.

 

CODZIENNIEHR

Codziennie HR to inicjatywa mająca na celu promowanie niezależnych blogów branżowych. Odnajdziecie tu artykuły w trzech kaegoriach: HR i zarządzanie, employer branding i komunikacja oraz rekrutacja i social media. Codziennie nowe artykuły są też udostępniane na Facebooku i Twiterze.

 

INICJATYWY OFFLINE:

ŁÓDŹ

HR TIME

HR Time to nieformalne spotkania branżowe, organizowane w Łodzi. Jest to doskonała przestrzeń do wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń w obszarze szeroko pojętego HR.

POZNAŃ

HR MEETUP POZNAŃ

HR Meetup to organizowane przez i dla społeczności HR comiesięczne spotkanie branżowe, na którym dyskutujemy na konkretne tematy, dzielimy się wiedzą i naszymi doświadczeniami. Przede wszystkim to też szansa na zwiększenie swojego networkingu w branżu HR.

 

WROCŁAW

THE HIDDEN HEORES

Pierwszy tego typu meetup we Wrocławiu. Będziemy skupiać się na szeroko rozumianym HR w branży IT. Nie wybieramy jednego nurtu, do tematu podchodzimy interdyscyplinarnie. Nasza grupa to przede wszystkim community of pracitse, w którym chcemy wymieniać się wiedzą i dzielić doświadczeniami. Będziemy analizować trendy oraz prezentować przydatne narzędzia. Po prostu – będziemy się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem.

Prowadzisz meetupy branżowe i chciałbyś zobaczyć je na naszej liście? Napisz do nas na adres kontakt @ roc-day.pl

%d bloggers like this: