Praca w rekrutacji wymaga nie lada wysiłku. Nowe trendy w HR, zmiany w funkcjonowaniu portali społecznościowych, prawo pracy – to wszystko dziedziny, z którymi rekruter musi być na bieżąco.

Dlatego powstała przestrzeń online, która pozwala dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami. Dzięki wymianie doświadczeń, możemy razem podnosić swoje kwalifikacje i zmieniać oblicze rekrutacji na lepsze – Ty też możesz być tego częścią! Recruitment Open Community Polska to obecnie grupa ponad 2500 profesjonalistów związanych z rekrutacją i HR, a liczba członków ciągle rośnie.

 

Wspólne zasoby grupy ROC Polska

Razem z grupą stworzyliśmy i udostępniliśmy zasoby, z których korzystają rekruterzy w Polsce i za granicą:

 

  • Global Sourcing Resources to zbiór platform sourcingowych, baz CV i narzędzi sourcingowych używanych przez członków grupy. Jeśli szukasz kandydatów w nowym kraju lub branży, zajrzyj do środka by dowiedzieć się z jakich źródeł korzystają inni rekruterzy 🙂 możesz też podzielić się własnymi pomysłami z resztą osób korzystająych z pliku,

 

 

Jeśli chcesz dołączyć do ROC Polska, zapraszamy! Wstęp do grupy łączy się z weryfikacją profilu – jedyne, co musisz zrobić, to udzielić odpowiedzi na dwa proste pytania. Brak odpowiedzi na pytania będzie skutkować odrzuceniem prośby po przyjęcie do grupy.

Dołącz do ROC Polska!

%d bloggers like this: